KALVYSTĖS PASLAUGOS

Kalvystė – vienas seniausių amatų žmonijos istorijoje, apipintas įvairiais mitologiniais pasakojimais daugelyje pasaulio šalių. Mitologijoje kalvis pasirodo kaip išskirtinė būtybė, turinti nepaprastų gabumų – nukaldinanti saulę, mėnulį ar įveikianti piktą priešą, tad nenuostabu, jog visais laikais kalvio darbas žmonėms kėlė didžiulį susidomėjimą bei pagarbą. Kalvio darbas visuomet buvo labai vertinamas. Jo pagaminti įrankiai ženkliai pagerino žmonių gyvenimą. Šiandieniniame pasaulyje kalvystė labiau orientuota į meninių dirbinių gamybą. Kurdami įvairius meninius kūrinius, meistrai naudoja varį, žalvarį, bronzą, sidabrą ir kitus metalus. Kalvio rankose atsidūrusi geležis tampa įvairiomis interjero, eksterjero detalėmis ir kūriniais: šviestuvais, vartais, tvoromis, laiptų turėklais, įvairiais juvelyriniais dirbiniais. Jų darbuose atspindima senoji liaudies ornamentika, gyvūnų bei augalų simbolika.

Gaminame įvairias metalines interjero detales – iškabas, emblemas, informacines lenteles.

Gaminame kalviškus atveriamus ir stumdomus vartus. Projektuodami vartus ir tvorą įvertiname esamą aplinką ir situaciją, pasiūlome klientui tinkamiausią projektą, kuris padeda sukurti gražesnę ir patogesnę aplinką. Kiemo vartai ir tvora – tai Jūsų saugumo ir privatumo garantas, todėl gamindami vartus ir tvorą naudojame tvirtas medžiagas, montuojame patikimas spynas ir užraktus. Deriname medžio skydą su metalo konstrukcija.

Gaminame lauko laiptinių turėklus, prancūziškus balkonėlius, terasų balkonus. Lauko turėklus ir balkonus gaminame iš juodo metalo ir nerūdijančio plieno. Juodo metalo gaminius dengiame specialiu antikoroziniu gruntu ir dviem sluoksniais dažų. Prieš gruntuojant metalo paviršių paruošiame mechaniškai ir specialiomis cheminėmis medžiagomis. Mūsų dažymo procesas ir naudojamos medžiagos užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo rūdžių ir atsparumą smūgiams bei įbrėžimams. Naudojame tik geriausias dažymo priemones ir medžiagas. Esant būtinybei ir poreikiui gaminius cinkuojame.

Vidaus laiptų turėklų gamybai naudojamos įvairios medžiagos: juodas kaltinis metalas, medis, žalvaris, bronza, varis ir nerūdijantis plienas. Mūsų profesionalumas ir patirtis leidžia optimaliai išnaudoti medžiagų savybes ir sukurti gražiai atrodančius laiptų turėklus, kurie bus ne tik funkcionalūs, saugūs, bet ir puoš jūsų interjerą. Turėklų gamybą pradedame nuo užsakovo vizijos analizavimo ir projekto eskizavimo. Eskizą deriname su užsakovu, ieškome tinkamiausio sprendimo ir įgyvendiname jį.

Projektuojame ir gaminame metalines laiptų konstrukcijas. Metalinė laiptų konstrukcija yra ilgaamžė, lengvai eksplotuojama ir graži.

Galime pagaminti šias laiptų konstrukcijas:

  • Tiesūs, linijiniai laiptai
  • Laiptai sudarantys “L” raidės formą
  • “U” formos laiptai
  • Sraigtiniai laiptai

Židino įrankių gamyba, malkų krepšiai ir dėklai.
Gaminame metalinius lauko ir vidaus židinius, jų įrankius, malkų krepšius bei dėklus.Lengva metalo konstrukcija leidžia sukurti įvairių formų ir dydžių židinius, kurie bus funkcionalūs ir gražūs.

Juodo metalo ar bronzos skulptūra – tai tikras meno kūrinys, turintis išliekamąją vertę. Baltų kalvės kolektyvas padės įgyvendinti Jūsų viziją ir sukurti unikalų meno kūrinį.

Liejame įvairius gaminius, detales iš bronzos.
Savo gaminiuose deriname juodą metalą su bronzos liejiniais.

Gaminame pakabinamus, pastatomus, sieninius, lauko ir vidaus šviestuvus. Šviestuvuose naudojame naujausias apšvietimo technologijas, energiją taupančias sistemas.

Projektuojame ir gaminame įvairių dydžių bei formų lauko pavėsines. Suteiksime profesionalią konsultaciją ir įgyvendinsime Jūsų idėjas.

Restauruojame, taisome, atnaujiname senus metalinius gaminius, skulptūras, architektūros elementus, išsaugome autentiškas detales.

Meninis metalo ėsdinimas | Metalografija

Tekstų, logotipų, nuotraukų, grafikos ėsdinimas ant įvairaus metalo plokščių ir paviršių. Užrašai, atminimo lentos, iškabos, interjero detalės.
Unikalūs grafikos darbai iš metalo.

Žalvario, bronzos suvirinimo darbai.
Vienetinių gaminių suvirinimas, remontas, gamyba.

Žalvario, bronzos suvirinimo darbai.
Vienetinių gaminių suvirinimas, remontas, gamyba.