Baltų Kalvė – tai nedidelės kūrybinės dirbtuvės, įsikūrusios Klaipėdos rajone, Dovilų miestelyje. Būtent čia gimsta unikalūs, jėga alsuojantys, rankų darbo dirbiniai.

Dirbtuvėse dirba trys profesionalūs metalo meistrai kalviai / menininkai, įgiję aukštąjį išsilavinimą Vilniaus Dailės Akademijoje bei dizaineris, turintis Vilniaus Dailės Akademijos dizaino magistro laipsnį. „Esame profesionalai, turintys didelę patirtį metalo apdirbimo srityje“.

Projektavime taikomos naujausios kompiuterinės technologijos ir klasikinis eskizavimas, tad Jums bus sukuriamas unikalus ir individualus projektas ar įgyvendinama Jūsų asmeninė vizija. Nuo piešinio popieriaus lape iki galutinio projekto įgyvendinimo Jūsų interjere ar eksterjere. Lankstus bendradarbiavimas su užsakovu viso kūrybinio proceso metu leis Jums gauti norimą rezultatą.

Kalvių gaminiuose derinama kalvystė su bronzos liejiniais, žalvario, vario detalėmis, medžiu, akmeniu ir t. t. Bendradarbiaujame su skulptoriais, todėl galime suprojektuoti ir įgyvendinti bet kokią jūsų įdėją.

Atliekami interjero projektavimo darbai, lauko pavėsinių projektavimas ir gamyba, gaminami laiptai, laiptų turėklai bei įvairiausi baldai.

Tradicinio kalvio amato derinimas su profesionaliu dizainu, ypač aukšta gaminio kokybė, kruopštus projektavimas bei gamyba – tai išskirtinis Baltų kalvės bruožas.

Profesionalumas

Profesionalūs meistrai, baigę Vilniaus dailės akademiją. Mūsų profesinės žinios ir daugiametė patirtis padės Jums išlaikyti pusiausvyrą tarp grožio ir praktiškumo, kuriant metalo darbus jūsų interjerui ar eksterjerui.

Mobilumas

Gaminius pristatome ir montuojame visoje Lietuvoje. Esant poreikiu darbus galime vykdyti ir užsienyje.

Modernumas

Eskizavimas, modeliavimas, modernus kompiuterinis 2D ir 3D projektavimas. Šiuolaikinio dizaino ir meno išmanymas, novatoriškas požiūris.

kalvio darbai
sviestuvai is metalo kalvej
kalvis kalvystes darbai
kalvis metalo apdirbimas